Kontakt

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE
DOMAX 
STANISŁAW DŁUGOZIMA 

NIP 721-100-35-94
REGON 450110272

Siedziba Łomża:
Aleja Legionów 120,
18-400 Łomża,
tel. 086-219-90-40,
kom. 602-497-983,
e-mail1: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
email2: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz umówić się z nami również na budowie

 

 

By

Kategoria:

O nas

Witamy serdecznie na naszej stronie!


Nasza firma zajmuje się działalnością handlowo-usługową od 1995 roku. DOMAX jest wysoko wyspecjalizowaną firmą w dziedzinie pokryć dachowych (dachy, okna dachowe, rynny, akcesoria dachowe, systemy kominowe, solary) i usług z tym związanych. Kilkunastoletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży pod względem technicznym jak i praktycznym, stanowi o naszej mocnej pozycji na rynku.

Oferujemy Państwu najlepsze rozwiązania systemowe i techniczne, których produkcja oparta jest na najnowocześniejszych technologiach. Szeroki wybór wzorów jak i kolorów m.in.: dachóki ceramicznej i blach, pozwoli zadowolić każdego Klienta.

Służymy Państwu fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą w wyborze i montażu pokryć dachowych, okien połaciowych, systemów orynnowania oraz innych akcesoriów.

 

Nasza firma zajmuje się działalnością handlowo-usługową od 1995 roku. DOMAXjest wysoko wyspecjalizowaną firmą w dziedzinie pokryć dachowych (dachy, okna dachowe, rynny, akcesoria dachowe, systemy kominowe, solary) i usług z tym związanych. Kilkunastoletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży pod względem technicznym jak i praktycznym, stanowi o naszej mocnej pozycji na rynku.

Oferujemy Państwu najlepsze rozwiązania systemowe i techniczne, których produkcja oparta jest na najnowocześniejszych technologiach. Szeroki wybór wzorów jak i kolorów m.in.: dachóki ceramicznej i blach, pozwoli zadowolić każdego Klienta.

Służymy Państwu fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą w wyborze i montażu pokryć dachowych, okien połaciowych, systemów orynnowania oraz innych akcesoriów.

By

Kategoria: